Виробництво

Як МББ виробляє погонажні вироби з смереки

Компанія МББ контролює все: від розпилювання круглого дерева на пилорамі до доставки пиломатеріалів у Львів, Івано-Франківськ, Київ та інші міста України. Саме це дає нам впевненість у якості власної продукції.

 

Процес виробництва погонажних виробів починається з правильної заготовки деревини. Ми вибираємо лише якісну смереку карпатську, розпилюємо круглий ліс на заготовки та використовуємо власні сушильні камери. Тому добре знаємо з якої деревини пропонуємо купити погонажні вироби. Сушіння сировини до необхідної вологості ― це основа процесу виробництва будівельних матеріалів з дерева. Вона робить дерево міцнішим, легшим та довговічним.

 

Вироби виготовляються на станках провідного німецького виробника Weinig.

 

Готова до обробки суха деревина карпатської смереки потрапляє в цех. Тут на сучасному обладнанні заготовка перетворюється на необхідні будівельні матеріали. Чотиристоронні верстати та фрези від провідних виробників дають можливість утворювати найкращу геометрію профілю. МББ пропонує купити погонажні вироби з смереки, монтувати які легко та просто.

 

Готова продукція транспортується на склади, де зберігається в сухих приміщеннях. Тому, з компанією МББ ви можете бути впевнені в якості погонажних виробів. У нас ви маєте можливість замовити доставку пиломатеріалів по всій Україні. МББ пропонує якісний продукт, який не “поведе” і не “покрутить”.

 

 

Погонажні вироби оптом по Україні від компанії МББ

Компанія МББ спеціалізується на таких видах продукції:

Погонажні вироби з смереки нададуть вашій оселі затишного вигляду, допоможуть створити неповторний дизайн екстер’єру та інтер’єру. Це прості в монтажі будівельні матеріали, що розраховані на довгий термін експлуатації. Вони широко застосовуються для ремонту будинків, квартир, котеджів та готелів.

Компанія МББ пропонує доставку пиломатеріалів у Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Тернопіль, Рівне, Київ та інші міста України.